Videos

Stop the Hate: 49 Celebrities Honor 49 Victims of Orlando Tragedy

29. června 2016 v 21:58 | Memphis | © demilovato
Demi a dašlích 48 celebrit se spojili s The Human Rights Campaign a vzdali hold 49 obětem, kteří byli zastřeleni 12. června v gay klubu v Orlandu ve videu produkovaném Ryanem Murphy. Do dnešního dne nedokážu pochopit, jak někdo mohl udělat takovou nechutnost, jen proto, že někdo není jako on. Tito lidé nikomu nic neudělali a většina z nich měla celý život před sebou. Je odporné, v jaké společtnosti to žijeme, je mi z toho všeho až do breku :( Demi můžeme ve videu mluví ve 9:49.


Perfoming Without a Fight at Good Morning America 24/06

25. června 2016 v 10:59 | Memphis | © demilovato
Po fotkách tu mám samotné video z vystoupení na Good Morning America v New Yorku, kde Demi s Bradem zazpívvali Without a Fight. Musím uznat, že se jim vystoupení moc povedlo a moc se mi líbí fotky z videoklipu k songu, které byly promítany v pozadí. Jinak Demi byla roztomilá, jak si v 02:10 spletla text :D Jak se vystoupení líbilo vám? :)Demi Looks Upset When Asked About Quitting Social Media

24. června 2016 v 8:51 | Memphis | © demilovato
Objevilo se videa ze včera (23. června), když paparazzi otravovali Demi na letišti LAX v LA. Možná nekteří víte, že kvůli nenávistným zprávám na Twitteru, co Dems dostávala, na 1 den opustila Twitter, ale poté se opět vrátila kvůli fanouškům. A paprazzi se jí na to samozeřjmě vyptávali a nedivím se, že byla Dems naštvaná. Jinak podrobnosti a tweety přidám později.


Chris D'Elia performs Cool for the Summer on Lip Sync Battle

23. června 2016 v 19:33 | Memphis | © demilovato
Objevilo se ukázka z dnešní epizody pořadu Lip Sync Battle, kde Chris D'Elia "zpíva na playback" píseň Cool For The Summer. Musím uznat, že je to dost vtipné, hlavně ten jeho pohyb v 0:18. :D


Unseen footage from Demi's speech at the GLAAD Awards

23. června 2016 v 18:54 | Memphis | © demilovato
Objevilo se video z předávání GLAAD Vanguard Award, který se každý rok uděluji člověku, který se nějakým způsobem zasloužil o propagaci práv LGBT komunity. Minulý rok tuto cenu získala naše Demi a v tomto videou jsou dosud neviděné záběry z její děkovné řeči. Doporučuji si video pustit, protože Demi je vážně úžasná osoba a tuto cenu si na 100% zaslouží.


Ellen Reed sings 'Stone Cold' on The Voice

20. června 2016 v 11:12 | Memphis | © demilovato
Dobré dopoledne :) Určitě všichni znáte The Voice a v australské verzi této show soutěžící Ellen Reed zazpívala písničku Stone Cold :) Musím uznat, že to zazpívala úžasně, ale na procítěnost Dems to nemá, přeci jen se na této písni podílela a hodně pro ni znamená. Ale i tak určitě stojí za to, se na video podívat :)


Good Morning America 2016 perfomance

18. června 2016 v 11:41 | Memphis | © demilovato
A teď tu mám samostná videa z vystoupení! :) Demi zazpívala Confident, Cool For The Summer, For You, Neon Lights a poté s Bradem Paisley zazpívala Stone Cold, které se mně osobně líbilo nejvíce, protože bylo procítěné a ty její výšky. ♥ Jaské vystoupení se líbilo nejvíce vám? :)

Interview with Good Morning America

18. června 2016 v 11:25 | Memphis | © demilovato
Dobré ráno :) Jak jsem slíbila, jdu se vrhnout na včerejší koncert Good Morning America. Jako první tu mám menší rozhovor, který Dems poskytla. Mluvila samozřejmě o Future Now Tour, o Nickovi a o tom, že album Confident se stalo plationovým! Gratuluji! :) Poté se tam objevil i Brad Paisley, kterého si Demi pozvala jako speciální hosta. Dems také řekla, že country se jí líbí natolik, že se možná objeví na jejím dalším albu! :) Jinak ona má vážně ten nejlepší úsměv. ♥


Nick Jonas Opens Up About Demi and Wilmer Valderrama's Split

17. června 2016 v 21:10 | Memphis | © demilovato
V poslední době kolují drby o tom, že za rozchod Demi a Wilmera může Nick Jonas, jejich románek prý měl začít, když spolu ještě Demi a Wilmer chodili. Nick se teď v rozhovoru pokusil celou věc urovant a řekl, že má rád jak Wilmera tak Demi a že tu pro Demi vždy bude, což je od něho úžasné :) Já osobně těmto pomluvám nevěřím, nemyslím, že Demi by byla něco takového schopna a hlavně se s Nickem znají pomalu už jako děti, což by bylo vážně divné :D

Arriving at The Late Show studio of New York 16/06

17. června 2016 v 21:03 | Memphis | © demilovato
Dále se objevilo ještě video ze včera (16. června), když paprazzi zachytili Demi v New Yorku při příchodu do studia The Late Show with Stephen Colbert. Dems se na všechny usmívala a vyfotila s mnoha fanoušky, fotky přidám později :)


"The Late Show" with Stephen Colbert 17/06

17. června 2016 v 20:38 | Memphis | © demilovato
Včera (16. června) našeho čase se Demi a Nick společně objevili v The Late Show with Stephen Colbert, který vysílá kanál CBS. Objevilo se jedno video ze zákulisí a video s celým rozhovorem :) V prvním videu měli Demi se Stephen za úkol zazpívat americkou hymnu za 30 sekund, myslím, že se jim to opravdu povedlo :) V celém článku si poté můžete podívat na celý díl s Demi a Nickem, mluvili samozřejmě o turné, o tom jak začínali jako herci a Demi například řekla, že se jí líbil chlap, který byl v obleku Barneyho v pořadu Barney & Frineds, kde vystupovali spolu se Selenou, když jim bylo 8 :D Nebo například řeší fotky Demi ve vaně nebo Nicka ve sprše, to mi přišlo asi nejlepší :D Rozhodně se na celý rozhovor podívejte :)

Demi Is Asked About Breakup With Wilmer Valderrama

8. června 2016 v 13:27 | Memphis | © demilovato
V předminulém článku, jsem přidávala candids ze včera (7. června), když Demi opouštěla svoje nahrávací studio v Západním Hollywoodu. Objevilo se i video od paprazzi, kteří na Demi měli dotěrné otázky ohledně jejího rozchodu s Wilmerem. Demi jim na to řekla: "Štve vás, že jsem neodpověděla?"

Without A Fight feat. Brad Paisley (Jimmy Kimmel Live) 24/05/16

29. května 2016 v 19:00 | Memphis | © demilovato
Před pár dny (24. Května) spolu Demi a Brad Paisley zázpivali svůj duet Without Fight v popární talk show Jimmy Kimmel Live. Mám tu pro vás video z jejich vystoupení v HD kvalitě a druhé video ze zkoušky před vystoupením :)

Před 3 dny také začali natáčet vidoeklip k jejich společném singlu, tak se snad brzy dočkáme jeho vydání! Už se těšíte? :)

Selena, Demi, Bridgit & Ariana on Ellen. Who was BEST?

2. srpna 2013 v 8:50 | ©DemiLovato│Posted by: ems*
Keď prídem z brigády tak pridám fotky ale momentálne sa mi nič nechce ukladať :) Preto pridávam video ktoré ma zaujalo :) Ide o rebríček najlepších vystúpení na Ellen :) No hádajte kto vyhral ? - Demi,Ariana,Selena, Rosie&Grace alebo Bridgit ??

Demi & Fifth Harmony Record Messages To Each Other

24. července 2013 v 18:34 | ©DemiLovato│Posted by: ems*
Fifth Harmony mali rozhovor s Pop Star na ktorej titulke boli práve Fifth Harmony s našou Demi a takisto aj na plagáte. Boli z toho nadšené preto sa Pop Star rozhodol natočiť odkazy pre Demi pretože deň po nich robili rozhovor aj s Demi a to vo Philadelphii.Všetko som vám preložila v celom článku
Ally "Ahoj Demi tu Ally, chcem ti len poďakovať za to že si takou inšpiráciou nie len pre nás ale pre milióny a milióny ľudí na celom svete. Si tak silná a tvoja odvaha ma inšpiruje a milujem ťa. Ďakujem že si tak silná a že si tým kým si.

Camilla "Ahoj Demi. Veľmi ťa milujem a dúfam že sa ti vedie dobre a je tak tak divné spievať tvoje piesne pred X factorom a byť tvojím fanúšikom ešte aj pred X Factorom a teraz ako vidím ako nás podporuješ a ako sme si blízko. Takže ti veľmi ďakujem za všetko čo si pre nás spravila , za všetko čo si spravila pre mňa aj pred X Factorom len tým že si tým kým si je skvelý príklad pre to čo aj my chceme byť pre ľudí.Milujem ťa , tak veľmi , ahoj"
 
 

Reklama
Reklama