Updates

KONTROLA AFFILIATES (14.07. - 01.08.)

14. července 2016 v 17:40 | Memphis | © demilovato

Ano po dvou týdnech se opět vracím na blog! :D Popravdě jsem nečekala, že to bude tak brzo, ale přeci jenom jsem tu odvedla dost práce a strávila mnoho času a to jen ta nezahodím :) A hlavně mě potěšily vaše milé komentáře, zakteré jsem moc a moc vděčná. ♥ Taky jsem přišla na to, že si tu chvilku na blog přeci jenom najdu a že když stíhám koukat na novinky o Demi, tak je stihnu přidat i sem :) V příštích dnes tu můžete očekávat novinky (ne hned), ale nevím, jestli doplním všechny, spíše ty nejnovější, protože ty staré by vás už stějně asi nezajímaly :D No ale přeci jenom jsou prázdniny, takže tu samozřejmě nebudu každý den :)

No a od mých řeší se dostáváme k tomu nejdůlěžitějšímu a to ke kontrole affiliates. Upřímně je nědělám moc ráda, ale když jsem tu teď dlouho nebyla, tak to považuji za nutnost. Takže se tu prosím zapište, pokud se mnou chcete být nadále affs, pokud ne, tak to samozřejmě pochopím :) Pokud by naopak někdo chtěl spřátelit, tak se můžete zapsat zde :)

001. Přezdívka
002. Adresa bloug
003. Do jaké skupiny chceš patřit? (elite, top, normal)
004. Změnil/a by jsi tu něco? (nepovinné)

Všem zapsaným mockrát děkuji, kontrola potrvá do začátku sprna :) Jinak pokud by někdo chtěl, tak mě můžete zastihnout i na twitteru a asku :)

RECONSTRUCTION (17.5.2016 - ??. 2016)

17. května 2016 v 16:31 | Memphis | © demilovato

Jak jsem slíbila, právě začínám pracovat na rekonstrukci, takže se omlouvám za to, že je to tu teď
chaotické. Vypsala jsem pro vás, na čem zatím pracuji a postupně to budu doplňovat. Zatím chci dodělat rubriky a hlavně nový layout a pak tu budu pro vás mít novinky :) Doufám, že se vám tu bude líbit :) Memphis.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LAYOUT » 100%
MENU » 10%
NÁBĚR AFFS & VYHODNOCENÍ » 10%
ROZCESTNÍKY » 100% - Demi Lovato, Photogallery, Multimedia, Projects, News & Info, Extra & Interactions, Website & Online
RUBRIKY » 50%
NOVINKY » 00%
ČLÁNKY » 10%

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 
 

Reklama